Sobota, 2 ledna, 2021
Reklama
Domů Videa Keanu Reeves bude mít ve hře Cyberpunk 2077 motorku

Keanu Reeves bude mít ve hře Cyberpunk 2077 motorku

-

Když si do svojí hry zvete spičkového herce, jakým Keanu Reeves určitě je, dostáváte kompletní marketingový balíček. Ne že by samotná tvář a presence božského herce nestačila.

V CD Projekt RED šli ještě malinko dál. Keanu Reeves totiž není jen velice schopný herec a baskytarista v kapele Dogstar. Je to také podnikatel a v čem jiném podnikat, než v tom co Vás baví, motorky. Keanu založil v roce 2011 spolu s Gardem Hollingerem společnost Arch Motorcycle Company. Z části sériově vyráběné motorky, která je však každá přizpůsobena přáním zákazníka a je tak unikátem.

Co by byl futuristický svět hry Cyberpunk 2077 bez aut a pořádných motorek. Autoři hry se rozhodli vytvořit motorku podle reálné předlohy modelu Method 143 přímo ze stáje Arch Motorcycle Company. Její futuristická verze, včetně skutečných zvuků, bude dostupná ve hře. Jak by řekl Keanu, toto je “breathtaking”.

Cyberpunk 2077 vychází, na PC, PS4 a Xbox One, 19. listopadu 2020 a vy si ji můžete pořídit na Xzone.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...