Sobota, 2 ledna, 2021
Reklama
Domů Videa PlayStation 5: První představení uživatelského rozhraní

PlayStation 5: První představení uživatelského rozhraní

-

Do vydání nové herní konzole týmu Sony zbývá zhruba měsíc. Stále jsou některé aspekty chystané konzole PlayStation 5 zahaleny tajemstvím. Sony nás v následujícím videu pustilo nakouknout jak bude vypadat uživatelské rozhraní.

Opět je vidět, že se bude jednat o minimalistické rozhraní, tak aby hráči měli co nejméně starostí s ovládáním samotné konzole. Pokud jste majiteli předchozí PS4 tak Vám rozhraní nebude dělat žádný problém.

Zajímavá je rozhodně funkce Share Screen, která Vám umožní sdílet a zároveň sledovat obrazovky jednotlivých hráčů. Vy tak budete moci hrát svoji hru a přitom sledovat na stejné obrazovce co hraje kamarád. Veškerá nahraná videa a obrázky jsou pak ve 4K rozlišení.

A jak se líbí tobě nové uživatelské rozhraní PlayStation 5? Konzole oficiálně vychází 19. listopadu 2020, nicméně první vlna konzolí už je vyprodána. Další dostupnost by měla být přibližně v únoru 2021. Konzoli si můžete předobjednat na Xzone.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...