Pátek, 18 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky Film Uncharted: první fotka Toma Hollanda v kostýmu

Film Uncharted: první fotka Toma Hollanda v kostýmu

-

Prvotní oznámení o filmovém zpracování herní série Uncharted se datuje až do roku 2009. Film Uncharted se však doposud mezi diváky stále nedostal. Důvodem byly zcela nejasné změny režisérů, kterých se za ta léta vystřídalo na projektu celkem 6.

Vypadá to, že posledním, doufejme finálním, režisérem se stal před nějakou dobou Ruben Fleischer. Producent a také režisér, jenž má na svědomí kromě několika seriálů také filmy jako Zombieland nebo Venom. Už letos to vypadalo, že se štáb konečně aktivně podílí na natáčení a tvorbě filmu. Kvůli situaci s koronavirem se však musel film posunout až na rok 2021.

Film Uncharted je, dle dostupných informací a střípků přímo ze štábu, natáčen. To také potvrzuje nedávná fotka samotného Toma Hollanda na svém Instagramovém profilu. Na fotce je oblečen do kompletního kostýmu, kde ztvárňuje mladého Nathana Drakea.

Další informací pak byl příspěvek na Twitteru. Tentokráte na profilu Nolana Northa, dabéra herního Drakea. V něm pak ukazuje tři fotky přímo z natáčení, kde se bavil i s hlavním hrdinou Tomem Hollandem. Ve filmu by se měli objevit také například Mark Wahlberg(údajně v roli Sullyho, mentora mladého Drakea) a Antonio Banderas. Film Uncharted by měl podle všeho dorazit během léta 2021.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...