Pátek, 1 ledna, 2021
Reklama
Domů Novinky Kingdom Come Deliverance nakonec dostane český dabing

Kingdom Come Deliverance nakonec dostane český dabing

-

Daniel Vávra, autor hry, už několikrát říkal, že český dabing z několika důvodů ve hře nebude. Velká finanční částka a časová náročnost byli rozhodně těmi hlavními. Kingdom Come Deliverance se však nakonec možná dočká českého dabingu.

Nebude se však jednat o oficiální práce přímo ze studia Warhorse. Do dabingu všech cutscén ve hře se pustili dvě poloprofesionální dabérská studia, Megarana Studios a Pilger Film.

Nutno podotknout, že dabing se bude týkat pouze cutscén, nikoliv celé hry. Cílem dabérů je, dle jejich popisu projektu, předabovat cutscény a udělat z nich kompletní film, jenž by měl následně být také nahrán na YouTube. V komentářích videa na YouTube pak autoři zmiňují, že se jedná i s autory hry ze studia Warhorse o implementaci přímo do hry.

Tříminutové video, sloužící jako ukázka zatím dosažené práce, už má pořádnou pozornost. Daniel Vávra ho také s lehkým údivem sdílel na svém Facebookovém profilu.

Sám jsem zvědav jak tento dabing pro Kingdom Come Deliverance dopadne. Rozhodně mu fandím. Datum vydání zatím není oznámeno. Na konci videa však můžeme vidět nápis: Již brzy! Možná bychom se mohli dočkat ještě do konce tohoto roku.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...