Neděle, 6 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky Netflix připravuje hraný seriál ze světa Assassins Creed

Netflix připravuje hraný seriál ze světa Assassins Creed

-

Seriálový a filmový svět se s tím herním dost často pojí a nutno říct, že úspěšně. Jako poslední příklad můžeme uvést třeba seriál Zaklínač. Streamovací gigant Netflix se do herních vod pouští, poslední dobou, velice často. Hlavně fandové anime mohli zpozorovat seriály tvořené podle herních předloh.

Na oficiálním twitteru Netflixu se dnes objevila zpráva, že se hraného seriálu dočká Assassins Creed. Více informací zatím není bohužel k dispozici. Producenty seriálu se stanou Danielle KreinikováJason Altman z Ubisoftu.

Tři roky starý stejnojmenný film, který dopadl jen nadprůměrně, tak nebude už jedináčkem na poli filmově zpracovaného Assassina. Série Assassins Creed je tu už přes 13 let. Za tu dobu vyšlo celkem 12 her(počítám i zatím nevydaný díl Valhalla) odehrávajících se v různých časových obdobích. Netflix k příspěvku využil již všem dobře známou znělku. Konkrétně jde o skladbu Ezio’s Family z Assassins Creed 2, kterou napsal Jesper Kyd.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...