Pátek, 18 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky Godfall bude exkluzivní titul pro PlayStation 5 jen půl roku

Godfall bude exkluzivní titul pro PlayStation 5 jen půl roku

-

Spuštění očekávaného akčního titulu Godfall se nekompromisně blíží. Studio Gearbox, jenž se stará o vydavatelskou činnost, vydalo nový trailer. V něm pak můžeme vidět mix záběrů přímo ze hry a filmových scének.

Zároveň došlo k odhalení na jak dlouho se stane Godfall exkluzivním titulem pro PC a PlayStation 5. Hra od svého data vydání, 12. listopadu 2020, bude exkluzivním titulem na půl roku. Přesně 12. května 2021 tak jeho božstvo dorazí i na ostatní platformy, v tomto případě se pak nabízí aktuálně jen nový Xbox Series X/S. Stejnou časovou exkluzivitu si hra užije i na PC v rámci Epic Storu. Konkurenční Steam, jemuž Epic poslední roky takovéto hry často “krade”, si bude muset tedy také počkat.

Jestli se hra objeví i na Nintendu Switch je zatím ve hvězdách. Vzhledem k tomu, že hra běží na Unreal Enginu 4 a využívá celkem náročných grafických operací je to však méně pravděpodobné. Hru si můžete objednat na Xzone.

koupit
https://youtu.be/4ALC6knxuUA
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...