Středa, 2 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky Sackboy: A Big Adventure dostane online coop až později

Sackboy: A Big Adventure dostane online coop až později

-

Od vydání nového dobrodružství plyšového Sackboye nás dělí necelý týden a studio Sumo Digital přichází s nemilou zprávou. Sackboy: A Big Adventure, jenž nabídne kooperaci až pro 4 hráče, nebude mít možnost hrát online už od spuštění hry. Tuto funkci hra dostane až bude pořádně vyladěna a nabídne tak stoprocentní herní zážitek s jinými hráči online.

Možnost hrát až ve 4 hráčích na jedné konzoli tak zůstává jako jediná možnost hromadné zábavy. Update, který přinese možnost hrát online, spolu s cross-gen funkcí(hráči PS4 a PS5 budou moci hrát spolu) by měl dorazit dle vývojářů ještě před koncem roku.

Nedávno se také české zastoupení PlayStationu postaralo o českou lokalizaci v podobě titulků do hry. Sackboy: A Big Adventure tak nabídne ještě komfortnější hraní i pro ty menší hráče.

Hra vychází 12. listopadu 2020 jako exkluzivní titul pro PS4 a PS5. Pořídit si ji můžete na Xzone ve dvou edicích. Standardní(1 799 Kč), obsahující pouze hru a Special Edition(2 599 Kč), které obsahuje navíc plyšáka Sackboye.

koupit
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...