Čtvrtek, 3 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky The Medium - psychologická hororovka byla odložena

The Medium – psychologická hororovka byla odložena

-

V nedávném vcelku obsáhlém článku jsme si představily psychologickou hororovou hru The Medium trošku blíže, hlavně zdroj její inspirace. Tento velice ambiciózní exkluzivní titul pro Xbox Series X/S a PC ale nakonec letos nedorazí. Dnes o tom informovalo studio Bloober Team, které za hrou stojí.

Důvody jsou hned dva. Prvním je logicky koronavirová situace což už je celkem běžná a v zásadě pochopitelná záležitost. Druhým důvodem je prý zásadní střet dat vydání některých her. Stoprocentně je řeč o Cyberpunku 2077, který byl nedávno odložen na 10. prosince 2020(stejně jako The Medium) a byl důvodem už minimálně jednoho odkladu dalších her.

The Medium

The Medium tak dorazí až po novém roce, konkrétně 28. ledna 2021, jako exkluzivní titul pro PC a Xbox Series X/S. Jedna z nemnoha exkluzivit pro “zelený tým”, která je opravdu zajímavá. Dost mi připomíná některými prvky první sérii seriálu Stranger Things.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...