Pátek, 4 prosince, 2020
Reklama
Domů Trailery Mass Effect: Legendary Edition - návrat sci-fi trilogie potvrzen

Mass Effect: Legendary Edition – návrat sci-fi trilogie potvrzen

-

Pokud se řekne Mass Effect, každý ví hned o co jde. Legendární herní sci-fi trilogie(nepočítám záměrně poslední díl Andromeda), jenž doposud nebyla překonána. Po několika měsících spekulací a získávání dat z analytických výsledků vývojářů to bylo oficiálně potvrzeno. Trilogie Mass Effect se vrátí v novém grafickém kabátku pod názvem Legendary Edition.

První díl série jsme mohli s údivem hrát již v roce 2007. O tři roky později vyšel jeho druhý bráška a zakončení celého epického dobrodružství skončilo v roce 2012. Poslední díl sice nechal část fanoušků mírně rozrušenou koncem příběhu, autoři pak jejich rozhořčení zmírnili dodatečným příběhovým obsahem.

Tato zpráva je tedy důvodem k obrovské radosti, ačkoliv se bude jednat “pouze” o remaster, nikoliv o kompletní remake celých her. Všechny tři díly bychom si měli být schopni zahrát ve 4K rozlišení s celkovým vylepšením všech textur, efektů a s větším počtem FPS. Vývojáři také plánují verze pro PS5 a Xbox Series, kde bychom se měli dostat k ještě lepší vizuální skořápce.

S touto kompletní trilogií se počítá na aktuální generaci konzolí a také na té teprve přicházející. Trilogie totiž vyjde na PC, PS4 a Xbox One a následně nabídne kompatibilní přechod na PS5 a Xbox Series X/S. Studio BioWare potvrdilo, že součástí budou i všechna příběhová a kosmetická DLC. Jestli bude součástí i skvělý multiplayer ze třetího dílu je zatím ve hvězdách.

Mass Effect: Legendary Edition je zatím naplánován na jaro 2021. Připravte se opět zachránit vesmír před Smrťáky(z anglického Reapers). Kdo jde se mnou?

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...