Pátek, 4 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky PlayStation 5: Sony v obsáhlém článku popisuje konzoli

PlayStation 5: Sony v obsáhlém článku popisuje konzoli

-

Jsou to přesně 3 dny(v některých zemích) do vydání nové herní konzole PlayStation 5 a tak se Sony vytasila s opravdu obsáhlým popisem svého mazlíka. Dnes na svém blogu zveřejnila kompletní technické specifikace a zároveň zodpověděla všechny otázky, které by Vás mohli zajímat.

Dostanete tak odpovědi na otázky typu: rozměry, váha, doba nabíjení ovladačů, obsah celého balení nebo ohledně zpětné kompatibility. Návod a kompletní článek je vskutku obsáhlý a pokud máte jakýkoliv dotaz nebo nejasnost, zde stoprocentně najdete odpověď.

Gigantický článek je rozdělen do několika kategorií a lidé v Sony nezapomněli snad na nic. Konzole PlayStation 5 dokonale popsána a doufejme, že už se snad lidé nebudou tolik vyptávat. V článku jsou desítky otázek a kvanta textu, případný překlad pro náš magazín by zabral hodiny. Předpokládám, že se základní angličtinou nebude problém všemu porozumět. Pokud by však měl kdokoliv nějaké nejasnosti, může se zeptat u nás v komentářích pod tímto článkem.

Odkaz na kompletní FAQ z PlayStation Blogu je ZDE.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...