Neděle, 6 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky Assassin's Creed Valhalla čeština od fandů a nový trailer

Assassin’s Creed Valhalla čeština od fandů a nový trailer

-

Právě dnes vychází nejnovější díl velice oblíbené asasínské série, tentokrát ve vikingském prostředí, s názvem Assassin’s Creed Valhalla. Pomalu ale jistě se začíná internet plnit recenzemi ze všech koutů světa. Poměrně překvapivě zatím dostává hra od kritiků velice dobrá hodnocení, v průměru kolem 80%, což není vůbec špatné. Velkým tématem byla v případě Assassin’s Creed Valhalla rozhodně čeština.

Čeština

Velká část fanoušků byla zklamána, že tento díl nebude mít oficiální češtinu v podobě titulků. Ubisoft toto již několikrát dával za vinu nízkým prodejům v naší zemi. Lidé prostě málo kupují hry oficiální cestou. Často totiž sáhnou raději po nelegálním stažení či koupi z druhé ruky.

Assassin's Creed Valhalla čeština

Světlo naděje však svitlo a na řadu přichází fandové a jejich překlad. Ne však ledajací fandové. Farflame a jeho tým se již připravují na překlad celé hry, tedy všech textů ve hře, včetně písní a básní. Nejsou to však žádní amatéři a na poli překladu her do češtiny mají nemalé zkušenosti. O to lépe když už se několikrát úspěšně pustili do překladu her právě série Assassin’s Creed.

Assassin's Creed Valhalla čeština

Kdy se do nového Assassin’s Creed Valhalla čeština dostane je zatím zbytečná otázka. Započetí prací se teprve připravuje. Bližší informace můžete sledovat na Farflameově webu a nebo také na serveru prekladyher.eu. Více k češtině řekl samotný Farflame v jeho obsáhlém videu o češtině a také o hře jako takové.

Trailer

Vydání hry nemohlo logicky nechat klidné ani samotné studio Ubisoft. To dnes spolu s hrou vypustilo nový launch trailer, který rovnou zakomponoval skvělá hodnocení z recenzí.

Pokud bychom chtěli do budoucna zvýšit šance na oficiální české titulky pro další díl, musíme zajistit více prodaných kusů z oficiální české distribuce. To můžete učinit například koupí na Xzone nebo kterémkoliv obchodě s hrami.

Hra vyšla 10. listopadu 2020 na PC, PS4 a Xbox One. Verze pro PlayStation 5 vychází o týden dříve než herní konzole, tedy 12. listopadu 2020.

koupit
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...