Neděle, 21 března, 2021
Reklama
Domů Novinky Elden Ring si zahrál šéf Xboxu, nejlepší hra Miyazakiho?

Elden Ring si zahrál šéf Xboxu, nejlepší hra Miyazakiho?

-

Od prvního oznámení nové hry legendárního Hidetaka Miyazakiho už uplynul téměř rok a půl. Od té doby jsme se bohužel o novém dílku z továrny studia FROM Software nedozvěděli vůbec nic, ani ťuk. Elden Ring je chystané herní fantasy, na kterém pracují právě Miyazaki a autor Hry o Trůny, George R. R. Martin.

Nedávno se o této hře zmínil při svém rozhovoru pro zahraniční magazín Gamespot šéf Xboxu, Phil Spencer. Prý viděl kousek přímo ze hry, kterou si také mohl zahrát. Ačkoliv nemohl o hře příliš mluvit, rozhodně na něj velice zapůsobila.

Jako někdo, kdo hrál všechny hry od Miyazakiho, mohu tvrdit, že právě tato je zatím nejambicioznější ze všech. Miluji jeho hry a je skvělé vidět některé nové herní mechaniky na kterých pracuje celý jeho tým, včetně další osoby co tvoří příběh. Miluji to. Miluji ho vidět jak pokořuje své vlastní hranice.

Phil Spencer, šéf Xboxu

Co se týče vynášení informací, nikoho asi nepotěšíme. FROM Software si vždy dokázali udržet vše pod pokličkou. Skvěle se jim to, bohužel, daří i u chystaného Elden Ring. O přibližném roce vydání a platformách tak lze pouze spekulovat, jako to už přes rok dělá celý internet.

Vzhledem k vydání nejdříve v roce 2021 by jsme mohli počítat rovnou s next-gen konzolemi. Původní ohlášení z konference E3 2019 však směřovalo na PS4 a počítalo tak s mnohem dřívějším příchodem. Budeme hold muset netrpělivě čekat, stejně jako doteď.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...