Úterý, 8 prosince, 2020
Reklama
Domů Trailery Deathloop - nový akční trailer odhaluje konečně datum vydání

Deathloop – nový akční trailer odhaluje konečně datum vydání

-

Akční adventura Deathloop po letošním odkladu na rok 2021 konečně dostala datum vydání. Stalo se tak díky novému traileru, který se objevil na oficiálním YouTube kanálu PlayStation.

Hra je rozhodně jedním z ambiciózních kousků, nejen kvůli svému originálnímu nápadu. Hráč si v roli nájemného zabijáka Colta musí do půlnoci poradit s 8 cíli, které musí zneškodnit. Má to však ale menší háček. Ostrov Blackreef je uzavřen v časové smyčce. Pokud Colt nestihne do půlnoci všech 8 cílů zlikvidovat, smyčka se uzavře a hra začíná znovu. Stejný osud ho potká také pokud zemře. Nikdo na ostrově si nic kromě hlavního hrdiny nepamatuje, což se při dalších průchodech rozhodně hodí.

Dalším problémem je fakt, že na druhé straně stojí podobný zabiják, Julianna. Ta má jediný úkol, zastavit Vás. Tím se tak otevírá zcela nová unikátní forma multiplayerové zábavy. Tato možnost je zcela na hráči, který ovládá postavu Colta. Může nechat do své hry připojit skutečné hráče nebo nechá tuto roli na počítačem ovládané Julianně.

Deathloop skvěle kombinuje akční střílečku se stealth prvky, parkourem a trochou těch super schopností. Pokud Vám po zhlédnutí traileru připadají některé prvky povědomé, je to dost možné. Arkane Studios jsou totiž autory obou dílů skvělého Dishonored.

Doufám, že hra nezklame, jelikož si myslím, že má skutečně velký potenciál být něčím zajímavým. Podle nového traileru by mělo být konečné datum vydání nastaveno na 21. května 2021. Hra vyjde nejdříve jako časová exkluzivita pouze pro PlayStation 5 a PC. O rok později pak hra dorazí i na další konzole, v tomto případě na Xbox Series X/S.

Deathloop si můžeš předobjednat pro PS5 na Xzone.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...