Pátek, 4 prosince, 2020
Reklama
Domů Trailery Nioh 2 a Nioh dorazí v remasterovaných kolekcích na PS5

Nioh 2 a Nioh dorazí v remasterovaných kolekcích na PS5

-

Akční japonské RPG Nioh a jeho druhý díl se podívají na PlayStation 5. Dnes to ve dvou videích oznámil vývojář Team Ninja(divize společnosti Koei Tecmo). Dočkáme se kompletních remasterů obou dílů ve dvou variantách. The Nioh Collection nabídne oba díly vylepšené pro next-gen konzole. Nioh 2 Complete Edition pak připraví kompletní balíček druhého dílu se všemi třemi DLC(poslední vyjde 17. prosince), které ke hře vyšli.

Majitelé dosavadních verzí pro PS4 bude nabídnut přechod na PS5 zcela zdarma. Nioh i Nioh 2 v remasterované verzi nabídnou 4K rozlišení, mnohem rychlejší nahrávací časy a až 120 FPS. Ve svém dosavadním průchodu hrou pak budete moci pokračovat i po upgradu, uložené pozice půjdou přenést. Online hraní mezi hráči na PS4 a PS5 bylo také potvrzeno.

Nioh

Druhý díl však vyjde jako kompletní edice ještě pro současnou generaci PlayStationu 4. Dohromady tedy vyjdou varianty celkem 4. Jo je v tom trošku bordel.

  • Nioh 2 – The Complete Edition (verze pro PlayStation 4) – hra+DLC
  • Nioh 2 Remastered – The Complete Edition (verze pro PlayStation 5) – hra+DLC
  • Nioh Remastered – The Complete Edition (verze pro PlayStation 5) hra+DLC
  • The Nioh Collection (verze pro PlayStation 5) – obě hry+DLC

Všechny tyto kolekce a verze vyjdou k oslavě 4. výročí této série. Předobjednávky budou spuštěny 20. listopadu 2020 na PS Storu. Oficiální datum vydání pak připadne na 5. února 2021. Vydání fyzických kopií zatím nebylo oznámeno, je však velmi pravděpodobné.

Nioh Collection

Nioh 2 – The Complete Edition

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...