Středa, 2 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky Nintendo XIII remake - autoři se omlouvají za množství chyb ve hře

XIII remake – autoři se omlouvají za množství chyb ve hře

-

Hráči se dlouho těšili na připravovaný návrat komiksově stylizované akční střílečky z roku 2003. XIII remake vyšel před necelým týdnem a je to totální katastrofa. Lidé na Steamu nešetří negativním hodnocením, přičemž těch pozitivních hra dostala jen necelých 10%.

Hráčům vadí ohromné množství chyb a že jich ve hře je. Od problémů se zvukem, FPS, nefunkčním multiplayerem až po strašlivé chování nepřátel. Celkový vizuál hry se také dočkal kritiky. Původně komiksově laděná grafika teď hráčům připomíná spíše Fortnite. Jediné co sklidilo úspěch je fakt, že hra se hraje pořád stejně a vzbuzuje dávno zapomenuté vzpomínky. To ale bohužel nestačí.

XIII remake

Vývojáři z PlayMagic a vydavatel hry Microids už vydali prohlášení, ve kterém se srdečně omlouvají. Takto vydaná hra podle nich nepředstavuje kvalitu o kterou se snaží a chápou frustraci ze strany hráčů. Podle nich měly být veškeré tyto chybky opravené v day one patchi. V aktualizaci, kterou si hra sama stáhne hned při startu a hráč už dostává značně opravenou hru. To se bohužel nestalo a vývojáři viní epidemii koronaviru, která jim značně ztížila přípravu těchto oprav.

Uvidíme, jest-li se XIII remake ještě zvedne z mrtvých. Autoři teď musí hodně zamakat aby ještě měla jejich hra šanci na úspěch. Do té doby bych rozhodně s koupí počkal. Hra vyšla 10. listopadu 2020 na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...