Čtvrtek, 3 prosince, 2020
Reklama
Domů Trailery James Bond dostane novou hru, pracují na ní autoři Hitmana

James Bond dostane novou hru, pracují na ní autoři Hitmana

-

Dnes se na oficiálním YouTube kanálu James Bond 007 objevil nový krátký teaser trailer. V něm se dozvídáme, že se chystá nová hra ze světa Jamese Bonda. Nový James Bond by podle prvotních informací neměl být herní verzí posledního filmového kousku No Time to Die.

Na starosti si hru vzalo Dánské studio IO Interactive. Podle mě zcela jednoznačně nejlepší volba. Právě oni stáli za znovuzrozením stealth akční série Hitman, která už dostala dva nové díly v letech 2016 a 2018. Třetí pokračování je naplánováno na rok 2021.

Project 007 pravděpodobně nebude finální název hry a tak se ani podle něj nedá cokoliv vyčíst. V podstatě tak jako vždy při vydání prvotního teaseru, ani teď nevím vůbec nic. Předpokládat, že hra vyjde na next-gen konzole je více než logické. Pokud bychom se měli bavit o roce vydání, rok 2021 bych rozhodně netipoval. Už jen kvůli již zmiňovanému třetímu Hitmanovi. IO Interactive sice disponuje dvěma odloučenými studii, nicméně pochybuji, že by zvládli vydat obě hry v následujícím roce.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...