Sobota, 5 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky GTA 6 - první odkaz na nový díl přímo od Rockstaru?

GTA 6 – první odkaz na nový díl přímo od Rockstaru?

-

Dosavadní poslední díl série GTA 5 se může jevit jako nějaké nadpozemské dílo. Málokdo by dnes uvěřil, že původně hra vyšla v roce 2013 a v následujícím roce si připíše v pořadí 3. generaci herních konzolí na které se hra dostane. Fakt, že se už na novém GTA 6 usilovně pracuje nepopírá ani samotné studio Rockstar.

Lidé o pokračování spekulují v podstatě už několik let. Nikdy se však k hráčům nedostala žádná oficiální ani uniklá informace. To se však může dnešním dnem změnit. Fandové hlásají, že první odkaz od samotných vývojářů je v teaser videu na nový update pro GTA Online.

Na samotném videu není nic tak speciálního. Všímavý fandové však objevili ve spodní části videa souřadnice GPS. Ty pak po zadání do Google Maps nabízí pohled na zajímavý úkaz. Cesta, která se až nápadně podobá symbolu VI, tedy římskému zobrazení číslice 6, nenechala fandy v klidu.

GTA 6 rozhodně někdy vyjde. Po tak obrovském úspěchu každého dílu by v Rockstaru byli blázni kdyby se tak nestalo. Asi těžko se však dalšího dílu dočkáme v následujícím roce. V roce 2022 by se pak tyto šance mohli reálně blížit skutečnosti.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...