Středa, 2 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky The Last of Us Part 3 odhaleno autorem hudby obou dílů?

The Last of Us Part 3 odhaleno autorem hudby obou dílů?

-

Herní postapokalyptická série The Last of Us už je pro PlayStation jedním velkým pojmem. Oba díly zdobí obrovské prodeje, ocenění a také hodnocení od hráčů i kritiků. Druhý díl se sice shledal mezi hráči s občasnou kritikou, hlavně co se příběhu týče. Celkové prodeje a nominace na hru roku 2020 mluví však proti těmto negativním hodnocením. Internetem se však už teď šíří spekulace o dalším pokračování, The Last of Us Part 3.

Hlavním důvodem pro tyto teorie byl příspěvek na twitteru od autora hudby, který pracoval na prvním i druhém dílu. Gustavo Santaolalla byl šťastný, že se hra, pro kterou složil hudbu dostala mezi nominované. Nejvíce však zaujala veřejnost právě jeho poslední věta, která zněla: “Je to pouze začátek”.

Jestli skutečně Naughty Dog pracuje už nyní na pokračování The Last of Us Part 3 je čistá spekulace. Upustit však od takto zaběhlé série by byl rozhodně hřích. Druhý díl vyšel letos v červnu jako exkluzivní titul pro PS4 a koupit si ho můžete na Xzone(do 29.11.2020 v akci za 999 Kč).

Nedávno jsme také informovali o tom, že seriál The Last of Us pod záštitou HBO dostal zelenou a v nejbližší době by se mělo začít natáčet.

Zdroj: twitter Gustavo Santaolalla

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...