Pátek, 11 prosince, 2020
Reklama
Domů Novinky Watch Dogs: Legion Multiplayer byl odložen na rok 2021

Watch Dogs: Legion Multiplayer byl odložen na rok 2021

-

Poslední díl akční hackovací adventury v otevřeném světě je už několik týdnů venku. Watch Dogs: Legion si bohužel nevede zrovna tak jak by si tvůrci ze studia Ubisoft přáli. Možná právě kvůli nápravě chyb a celkovému vylepšení hry se odkládá multiplayer na další rok.

Původně možnost hry více hráčů měla dorazit již na začátku letošního prosince. Hra však nezačala úplně nejlépe a prvotní spuštění provázela spousta chyb, včetně několika zásadních. I to mohlo být důvodem k celkem chladnému přijetí od hráčů i herních kritiků. Ti hře rozdali hodnocení v celkovém průměru cca 72% což je pro tak obrovské studio spíše zklamáním.

Co nejrychlejší oprava chyb ve hře se tak stala maximální prioritou a multiplayer musel jít stranou. Přesné datum zatím nebylo oznámeno, studio však směřuje k začátku roku. Watch Dogs: Legion tak sice letos multiplayer ještě nedostane, užít si však jeho příběh a otevřený svět plný možností můžete již teď. Hra vyšla 29. října 2020 na PC, PlayStation a Xbox.

Stejně jako AC Valhalla nebo Far Cry 6 se ani Legion nedočkal češtiny. Ubisoft zvolil tento přístup poté co se v předešlých letech v našem regionu neprodalo požadované množství kopií.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Reklama

Nejnovější články

PS Plus prosinec 2020

PS Plus prosinec 2020 – co nás čeká na konci roku?

0
Blíží se konec měsíce a to znamená jediné. Je na čase se podívat jaké hry dostaneme zdarma v PS Plus na prosinec 2020. Nutno...